درباره ما

درباره ویندا


تاریخچه ویندا

تیم برنامه نویسی ویندا با حضور چند ساله در زمینه های برنامه نویسی ویندوز، برنامه نویسی موبایل، طراحی سایت و سئو و بهینه سازی سایت همواره سعی داشته نقش موثری در پیشرفت it درکشور عزیزمان داشته باشد.
سال 1389 شروع فعالیت ویندا در آستانه ورود به دنیای کسب و کار در دنیای مجازی بود ، شعار تیم ویندا همواره جلب رضایت و اعتماد کارفرما در راستای پیشرفت کسب وکار میباشد.

اعضای تیم ویندا

تیم برنامه نویسی ویندا با بکارگیری افراد متخصص و کاربلد همواره میکوشد تا بهترین عملکرد ممکن را در انجام پروژه های شما کارفرمایان عزیز داشته باشد.
شرکت برنامه نویسی ویندا دارای تیم های برنامه نویسی ویندوز، تیم طراحی، تیم طراحی و پیاده سازی سایت، تیم تحلیل داده، تیم برنامه نویسی موبایل و تیم پشتیبانی میباشد که با مدیریت قوی و یکپارچه و با اتحاد و همبستگی قلب تپنده ی ویندا را به کار می اندازند.

پشتیبانی در ویندا

ما معتقدیم که هر فعالیتی بدون پشتیبانی و نگهداری به نتیجه ای نخواهد رسید . شرکت برنامه نویسی ویندا در راستای این اعتقاد با داشتن تیم پشتیبانی متخصص و قوی همواره میکوشد تا به این مهم دست یابد و این تنها راه برای جلب رضایت کارفرمایان عزیز است .


کانال تلگرام ویندا را دنبال کنید

نحوه فعالیت ویندا


ایده

توجه داشته باشید که برای شروع هر کاری باید فکر وایده ای برای آن کار در نظر داشته باشید و تحقق هر ایده نیازمند تحقیق و جستجو و مشاوره با افراد متخصص وکاردان و کارکشته میباشد. اگر ایده و یا فکری در سر دارید همین الان دست بکار شوید و ایده های خود را با مشاوران متخصص ویندا در میان بگذارید تا آنها شما را در راستای رسیدن به ایده هایتان کمک کنند.

مصاحبه و تعامل با کارفرما

پس از درمیان گذاشتن ایده ها وتفکراتتان با مشاوران شرکت ویندا نوبت به پیاده سازی اولیه پروژه میرسد. در این مرحله بعد از نقد و بررسی و رفع ابهامات طرح بین کارفرما و شرکت نوبت به عقد قرارداد و شروع کار میباشد.

طراحی

بعد از عقد قرارداد بین کارفرما و شرکت تیم تحلیل ویندا وارد عمل میشود و شروع به تحلیل وبررسی میکند و اطلاعات لازم را جهت انجام پروژه در اختیار دیگر تیم ها قرار میدهد سپس نوبت به شروع فعالیت تیم های طراحی و کد نویسی میرسد سپس با استفاده از اطاعات جمع آوری شده جهت تحقق اهداف کارفرما به نحو احسن وارد عمل میشوند.

تایید طراحی

پس از طراحی و پیشرفت اولیه پروژه نسخه آزمایشی از پروژه به کارفرما ارسال میشود تا از پیشنهادات و نظرات کارفرما برای هرچه بهتر شدن پروژه استفاده گردد تا به تایید نهایی کارفرما برسد وسپس ادامه ی روند کار در پیش گرفته خواهد شد.

تحویل به موقع پروژه

زمان یکی از معیارهای مهم است که کارفرمایان به آن اهمیت زیادی قائل هستند و شرکت ویندا همواره سعی داشته در راستای جلب رضایت کارفرمایان زمان را جزو مهمترین اولویت های کاری خود قرار دهد تا در زمان مقرر پروژه به سرانجام برسد و تحویل کارفرما شود.

پشتیبانی

ما معتقدیم که هر فعالیتی بدون پشتیبانی و نگهداری به نتیجه ای نخواهد رسید . شرکت برنامه نویسی ویندا در راستای این اعتقاد با داشتن تیم پشتیبانی متخصص و قوی همواره میکوشد تا به این مهم دست یابد و این تنها راه برای جلب رضایت کارفرمایان عزیز است .